+420 777 279 273 / info@ajurvedskepobyty.cz

Individuální ajurvédské pobyty

v unikátním resortu Isolabella na Srí Lance

Popis pobytu

Nabízíme Vám zprostředkování individuálního ajurvédského pobytu, který Vám pomůže dosáhnout rovnováhy a harmonie těla, mysli i duše. Na vlastní kůži zažijete sílu ajurvédy na magickém místě na jihu Srí Lanky, v resortu Isolabella. Tento pobyt je pro všechny, kteří hledají víc, než jen jógový pobyt. Pomocí očistných technik ajurvédské Panchakarmy počistíte tělo, proniknete hluboko do sebe, odpočinete si a načerpáte síly.

Termín a délku pobytu si volíte sami. Vyberte datum, který Vám vyhovuje, zvolte délku a kontaktujte nás.

Cena za pobyt

175 Euro / den / osoba při obsazenosti: 1 osoba na dvoulůžkovém pokoji

155 Euro / den / osoba při obsazenosti: 2 osoby na dvoulůžkovém pokoji

Cena za letenku se pohybuje okolo 25.000 Kč. V případě zájmu letenku zařídíme.

Podrobnosti pobytu

Ajurvédský pobyt je cílený program na očistu těla a duše pomocí prastaré indické medicíny, ajurvédy. Tato medicína se zaměřuje na hledání příčin nemocí a pomocí očistných technik, nazývaných Panchakarma, odstraňuje nežádoucí toxiny z těla a následně tělo uvádí do rovnováhy.

Po příjezdu do resortu se setkáte s ajurvédským lékařem, kterému sdělíte své zdravotní problémy. Každý má své konkrétní potíže, ale někteří lidé přicházejí do resortu jen pročistit tělo, odpočinout si nebo trochu zhubnout. Ajurvédský lékař Vám předepíše léčebný plán na základě počtu dní, které strávíte v resortu.

Během celého pobytu procházíte 5 procedurami denně, které zahrnují masáže, koupele a zábaly. V prvních 5-7 dnech jsou tyto procedury zaměřené na detoxikaci těla, zatímco další dny jsou zaměřené na obnovu rovnováhy v těle.
V ceně pobytu jsou zahrnuty i bylinné preparáty, které dostáváte ráno a večer jako součást léčebného plánu.

Strava

Součástí ceny je strava podle ajurvédských principů, která zahrnuje tři jídla denně. Všechny potraviny jsou vyrobeny z biologických surovin, které pocházejí z místních zdrojů. Kromě toho je také zahrnut pitný režim, který zahrnuje vodu, různé druhy čajů a čerstvé kokosy z místní zahrady, které jsou k dispozici kdykoliv během dne.

Ubytování

K dispozici jsou většinou dvoulůžkové pokoje. V resortu je pár jednolůžkových pokojů, a pár tří lůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

 

 

V ceně je zahrnuto

  • 3x denně ajurvédská strava v bio kvalitě z lokálních zdrojů
  • neomezeně během celého dne pití – voda, ajurvédské čaje, fresh džusy a královské kokosy
  • vstupní vyšetření, diagnostika, návrh léčebného plánu
  • min. 5 ajurvédských procedur denně
  • konzultace s lékařem kdykoliv je třeba ( lékaři jsou přítomni neustále v resortu)

Ostatní benefity

  • Ranní jemná jóga s výhledem na oceán
  • večerní meditace s budhistickým mnichem
  • 2x týdně Kundalini jóga s budhistickým mnichem

 

Denní program

6.30 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 18.00
18.00 – 19.00
20.00 – 21.30

Jóga
Snídaně
Léčebné procedúry
Oběd
Léčebné procedúry
Večeře
Meditace

Možnosti délky vašeho pobytu

AYURVEDA LIGHT – balance body – mind – soul (10-14 dní )

Pokud nemáte dost času, a řešíte mírnější zdravotní potíže, či potřebujete pouze harmonizovat své tělo a duši, pak je pro Vás v nabídce i možnost kratšího pobytu. Projdete si základní očistnou kúrou Panchakarma a užijte si tradiční masáže, ajurvédské procedury a zdravé jídlo, které podpoří vaši pohodu a vrátí vás zpět do rovnováhy.

AYURVEDA INTENSIVE – zlepšete své zdraví ( 14-21 dnů )

Intenzivní program je pro ty, kteří přicházejí řešit konkrétní, vážnější zdravotní potíže. Zahrnuje kompletní ošetření Panchakarma a celkovou detoxikaci těla. Podle 3 fází – Purvakarma, Pradhanakarma a Paschatkarma je vytvořen léčebný plán, který reaguje přímo na vaše individuální potřeby a zdravotní stav.

Mám zájem o:

Individuální ajurvédské pobyty