+420 777 279 273 / info@ajurvedskepobyty.cz

Individuální ajurvédské pobyty

v unikátních resortech na Srí Lance

Popis pobytu

Nabízíme Vám zprostředkování individuálních ajurvédských pobytů, které Vám pomohou dosáhnout rovnováhy a harmonie těla, mysli i duše. 

Na vlastní kůži zažijete sílu ajurvédy, a to v různých resortech na Srí Lance, dle Vašeho výběru. 

Tento pobyt je pro všechny, kteří hledají víc, než jen jógový pobyt. Pomocí očistných technik ajurvédské Panchakarmy počistíte tělo, proniknete hluboko do sebe, odpočinete si a načerpáte síly.

Termín a délku pobytu si volíte sami. Vyberte resort, který se Vám nejvíce líbí, datum, které Vám vyhovuje, zvolte si délku pobytu a kontaktujte nás 🙂 

Podrobnosti pobytu

Ajurvédský pobyt je cílený program na očistu těla a duše pomocí prastaré indické medicíny, ajurvédy. Tato medicína se zaměřuje na hledání příčin nemocí a pomocí očistných technik, nazývaných Panchakarma, odstraňuje nežádoucí toxiny z těla a následně tělo uvádí do rovnováhy.

Po příjezdu do resortu se setkáte s ajurvédským lékařem, kterému sdělíte své zdravotní problémy. Každý má své konkrétní potíže, ale někteří lidé přicházejí do resortu jen pročistit tělo, odpočinout si nebo trochu zhubnout. Ajurvédský lékař Vám předepíše léčebný plán na základě počtu dní, které strávíte v resortu.

Během celého pobytu procházíte 5 procedurami denně, které zahrnují masáže, koupele a zábaly. V prvních 5-7 dnech jsou tyto procedury zaměřené na detoxikaci těla, zatímco další dny jsou zaměřené na obnovu rovnováhy v těle.
V ceně pobytu jsou zahrnuty i bylinné preparáty, které dostáváte ráno a večer jako součást léčebného plánu.

Strava

Součástí ceny je strava podle ajurvédských principů, která zahrnuje tři jídla denně. Všechny potraviny jsou vyrobeny z biologických surovin, které pocházejí z místních zdrojů. Kromě toho je také zahrnut pitný režim, který zahrnuje vodu, různé druhy čajů a čerstvé kokosy z místní zahrady, které jsou k dispozici kdykoliv během dne.

Ubytování

K dispozici jsou většinou dvoulůžkové pokoje. V resortu je pár jednolůžkových pokojů, a pár tří lůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

 

 

V ceně je zahrnuto

  • 3x denně ajurvédská strava v bio kvalitě z lokálních zdrojů
  • neomezeně během celého dne pití – voda, ajurvédské čaje, fresh džusy a královské kokosy
  • vstupní vyšetření, diagnostika, návrh léčebného plánu
  • min. 5 ajurvédských procedur denně
  • konzultace s lékařem kdykoliv je třeba ( lékaři jsou přítomni neustále v resortu)

Ostatní benefity

  • Ranní jemná jóga s výhledem na oceán
  • večerní meditace s budhistickým mnichem
  • 2x týdně Kundalini jóga s budhistickým mnichem

 

Denní program

6.30 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 18.00
18.00 – 19.00
20.00 – 21.30

Jóga
Snídaně
Léčebné procedúry
Oběd
Léčebné procedúry
Večeře
Meditace

Možnosti délky vašeho pobytu

AYURVEDA LIGHT – balance body – mind – soul (12-14 dní )

Pokud nemáte dost času, a řešíte mírnější zdravotní potíže, či potřebujete pouze harmonizovat své tělo a duši, pak je pro Vás v nabídce právě tento pobyt. Projdete si základní očistnou kúrou Panchakarma a užijte si tradiční masáže, ajurvédské procedury a zdravé jídlo, které podpoří vaši pohodu a vrátí vás zpět do rovnováhy.

AYURVEDA INTENSIVE – zlepšete své zdraví ( 14-21 dnů )

Intenzivní program je pro ty, kteří přicházejí řešit konkrétní, vážnější zdravotní potíže. Zahrnuje kompletní ošetření Panchakarma a celkovou detoxikaci těla. Podle 3 fází – Purvakarma, Pradhanakarma a Paschatkarma je vytvořen léčebný plán, který reaguje přímo na vaše individuální potřeby a zdravotní stav.

Mám zájem o:

Individuální ajurvédské pobyty