+420 777 279 273 / info@ajurvedskepobyty.cz

Jaký bude váš pobyt?

Každý sám za sebe ví, proč ho tento pobyt láká. Někdo řeší stres a jeho důsledky jako únavu nebo syndrom vyhoření, někdo potřebuje řešit méně či více vážené zdravotní problémy. Jiný potřebuje jen vypnout, stáhnout se do sebe, odpočívat a nabírat síly na evropský život.

To vše zde můžete najít...

Pro koho to je … ?

Tento pobyt je pro každého, kdo chce na svém zdraví aktivně pracovat. Kdo zvolil vědomou cestu svého bytí. Kdo chce řešit příčinu, ne jen důsledek. Kdo cítí, že jeho tělo potřebuje pročistit, ozdravit, nastolit rovnováhu. Kdo chce od základů změnit svoje stravování a v běžném provozu se mu to nedaří.

Co mě čeká … ?

Intenzivní práce s vlastním tělem a se sebou samým. Toxiny z těla odchází na fyzické i mentální úrovni. Naprostá změna stravy, vypuštění kávy a alkoholu udělá své. Čeká Vás únava, očistné procedury jsou pro někoho náročné. Nakonec Vás ale čeká znovuzrození 🙂

Kdy jet … ?

Na Srí Lanku se dá jet celoročně. Je zde stálé počasí, celý rok je zde teplota kolem 30 °C. Pro Evropany je zajímavé jet v čase evropské zimy, nicméně v létě jsou zde zase příznivější ceny.

Sám nebo s někým … ?

Nebojte se jet sami. V resortu je to běžné, jsou zde stejně naladění lidé. O nová přátelství zde není nouze.

Ženy, muži, děti … ?

I když nejvíce se pobytu účastní ženy, i muži a děti mají své zastoupení. Pozorovat mužskou transformaci je velmi zajímavé. Děti jezdí, pokud mají specifické onemocnění, jako např. onemocnění štítné žlázy apod. Dětem je program přizpůsoben.

Pro koho to není … ?

Není to pro toho, kdo se nechce aktivně podílet na svém zdraví. Není to pro toho, kdo chce pouze wellness s nezdravým jídlem a alkoholem a chce hezké fotky na Instagram. 

Délka pobytu … ?

Ideální délka léčebného pobytu, je 21dní, v této délce dosáhnete nejlepších výsledků. Minimální délka pobytu je 10 – 14dní. Délku pobytu zvolte tedy dle Vašich zdravotních obtíží a časových možností.

Angličtina … ?

Abyste se dorozuměli s lékařem, je nutná základní angličtina. Kdo se dorozumí na letišti nebo v obchodě, dorozumí se i tady. Kde nestačí Vaše slovní zásoba, pomůže překladač v mobilu.

Skupiny … ?

Pro ty, co se nedorozumí anglicky, nebo nechtějí jet sami, organizujeme skupiny. Se skupinou je osoba, která je přítomna v resortu a překládá. Pokud máte zájem účastnit se skupiny, napište.