+420 777 279 273 / info@ajurvedskepobyty.cz

Isolabella Ayurveda Resort

Magické místo stvořené k léčení přímo na Srí Lance.

Isolabella Ayurveda Resort

Isolabella Ayurveda Resort se nachází v jižní provincii Srí Lanky u Indického oceánu. Rodinný resort s vysokou kvalitou služeb si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi.

Resort nabízí ubytování v zahradě s palmami na kraji oceánu, ajurvédskou stravu, zkušené ajurvédské lékaře a terapeuty. K dispozici je bazén s mořskou vodou, pavilon na praktikování jógy a meditací.

Léčebný program

Resort je zaměřen na ajurvédské léčení pomocí očistné techniky Panchakarma. Diagnózu a následnou léčbu zajišťují zkušení ajurvédští lékaři a terapeuti, kteří přímo pro Vás sestaví léčebný plán, který obsahuje min. 5 ajurvédských procedur denně.

 

Ajurvédská strava

Strava je jedním z pilířů ajurvédského léčení. Ajurvédská strava vylučuje maso, jedná se tedy o pokrmy, které jsou dobře stravitelné a přirozeně podporují očistné procesy. Některé suroviny jsou přímo ze zahrady resortu, např. ovoce, které se podává k snídani.

Jóga a meditace

Každé ráno máte možnost cvičit jógu. Lekce nejsou zaměřené na dynamickou a fyzicky náročnou jógu, ale na jemnou jógu, která podporuje detoxikaci organismu a celý léčebný proces. Seznámíte se s dýchacími technikami Pranajáma.

Večer probíhají meditace, vedené mnichem, který resort navštěvuje.

Individulní pobyty

All inclusive ajurvédský pobyt, ušitý na míru vašim potřebám a v termínu, který vám vyhovuje.

Skupinové pobyty

Chcete jet na ajurvédský pobyt, ale netroufáte si sami kvůli jazykové bariéře nebo zkušenostem?